Skocz do zawartości

Slax - jakie moduły wybrać?


Rogal

Recommended Posts

Witajcie!

Generalnie chcę sobie dostosować Slaxa tak aby chodził na nim internet bezprzewodowy, może otwierał jakieś dokumenty i takie tam. Typowe zastosowanie biurowe.

Ktoś składał kiedyś system na podstawie tych modułów? Szukam lekkiego środowiska bo sprzęt na którym będzie pracował nie należy do najświeższych. No i ostatnio defaultowa konfiguracja nie pozwoliła mi na uzyskanie połączenia - "Radio Disabled" - nie da się odznaczyć opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

:)

Unikasz Linux, i tu nagle aż na Slaxa się rzuciłeś, no pocisk. Ale sądzę że na tym forum nie wiele się dowiesz. Wejdź na forum Slaxa.

Ja również sam składam sobie zawsze własne distro w zależności od tego gdzie będę instalował, ale korzystam z wspaniałych narzędzi Novella , dokładnie SuseStudio.com. I tam tam jest to trywialne banalne i jeszcze och/ach :) Oraz najważniejsze, że wszystko na bazie openSUSE :D

Powodzenia z Slaxem - zdecydowanie się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Proponujesz jakąś inną dystrybucję? Mam do dyspozycji laptopa bez dysku: Fujitsu Siemens 1450g (Procek 1,7, RAMu 512 MB ale mogę rozszerzyć do 1 GB jak coś.

Konieczna instalacja na pendrivie i z niego też odpalanie. Tylko i wyłącznie net, do tego jakieś dokumenty tekstowe i odrobina prezentacji.

Doradzisz coś? Jakie sterowniki będę musiał zainstalować aby to wszystko ładnie zaczęło chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...