Skocz do zawartości

Fallout New Vegas - videorecenzja


waaldii

Recommended Posts

Zastanawiacie się czy nowy Fallout będzie hitem tak jak jego poprzednicy? Czy gra pod okiem Bethesdy powróci do korzeni albo będzie czymś zupełnie nowym? Czy będzie wzorem do naśladowania dla gatunku gier jakim jest RPG? Czy chcielibyście w nią zagrać? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco – musicie zobaczyć tą recenzję.

Do dyskusji na temat gry zapraszam do działu gier:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja grałem tylko w F3, ale w NV też planuję kiedyś zagrać. Jeśli radio stoi na poziomie 3 to wg mnie jest bardzo klimatyczne, zwłaszcza muzyka. Promieniowanie nie zabiją od razu, a po za tym promieniowanie nie musiałoby być jakieś bardzo wysokie, w końcu te tereny musiały nie oberwać atomówką, dowodem na to jest działająca zapora Hoovera. Po za tym czepianie się braku mutantów jest dziwne, w końcu promieniowanie nie powoduje powstania ludzi o jakiś super mocach, raczej osoby cierpiące na chorobę popromienną są słabe, nie wiem jak est w NV, ale w 3 wkurzały mnie najbardziej zmutowane zwierzęta, jak dwugłowe krowy, gigantyczne owady (coś takiego nie ma racji bytu), i to że wszystkie zwierzęta (oprócz krów) były agresywne. Co do odległości jakie trzeba pokonywać, moim zdaniem powinny być spore, ale dałbym możliwość ich automatycznego pokonywania w trybie przyspieszonym (oczywiście z widokiem mapy), ale takie podróże mogłyby być przerwana przez losowe zdarzenia takie jak napady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Micz, tutaj nadal są dziwne zwierzęta. Ale nie oszukujmy się, to jest gra, nikt po niej realizmu nie oczekuje. Tak jak mówiłem, w inne części nie grałem, dlatego moja ocena jest taka a nie inna. Fani serii z pewnością znajdą tu wiele różnych smaczków, ale ja wolę już Obliviona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...