Skocz do zawartości

Jak trafiliście na forum?


waaldii

Recommended Posts

Jasne że z Google!!! Nie lepiej byłoby zrobić na ten temat ankietę:huh: Ale podejrzewam, że większość trafiło tutaj przez Google... Czemu akurat tutaj??? Akurat tutaj, bo próbowałem się zarejestrować na innym, to skórka była straszna. Z kolei na innym forum nie mogłem się zarejestrować bo nie było widać takiego obrazku z kodem, przeciwko botom. Więc w końcu wybrałem to. Bardzo mi się tu podoba, bo odpowiedzi bardzo szybo przychodzą i mody i admini nie są tak chamscy jak na innych forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co nie zmienia faktu Adaś, że jak będziesz dalej odkopywał tematy to Cię przykładnie ukarzemy :(

Jak ja trafiłem? Pewnie wypowiem się tutaj za całe grono administratorskie, bowiem mało kto z was "młodzi" wie, że przed gurupc.pl było kilka innych for...

Podejrzewam, że spora część ekipy zaglądała na utx.pl zanim trafiła właśnie pod nasze skrzydła. Tam też jestem stałym użytkownikiem, który od czasu do czasu pomaga w rozwiązywaniu problemów.

Tam też zostałem "wyłowiony" przez Ghosta - jednego z userów forum. Miał on swoje własne plany dotyczące sukcesu w sieci - było nim LivePC.pl. Pomysł idealny, ale upadł, a powodów tego nie będę wyciągał na światło dzienne.

W każdym bądź razie swoje plany realizuje teraz ralliart a my ochoczo pomagamy mu się utrzymać i nadajemy rytm pracy tego forum.

Idzie w nie dużo kasy, co prędzej czy później przyjdzie oddać Arturowi (wybacz stary, ale jak pójdę do roboty to od razu coś wpłacę - czuję, że powinienem). W tym momencie to prawie jak druga (albo i trzecia) rodzina - pewnie dlatego że przez parę lat odpisywaliśmy sobie w gronie 5 - 6 osobowym.

edit:

Jak wymyślicie opcje do ankiety to wam ją dodam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...