Skocz do zawartości

Problem z kartą graficzną


Kamilusus654

Recommended Posts

Witam! Mam problem z kartą graficzną. Po włączeniu komputera jest czarne tło. Gdy przełącze monitor na karte zintegrowaną wszystko działa. Jednak za jakiś czas chcę włączyć i jw. Musze przełączyć tym razem na karte zwykłą. I tak w koło. Stało się to tak z dnia na dzień gdy brat wyłączył komputer z listy (od prądu) i ja wpiąłem kość ramu. Potem wypiąłem i wpiąłem włączył się. Dodam że po podłączeniu komputera do prądu samoczynnie się on włącza.

Tu konfiguracja komputera:

Prosecor - AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Płyta główna - Asrock 939N68PV-GLAN

Karta graficzna - Asus EN7300GT SILENT

Ram - 512 mb (na karcie zintegrowanej 448) (Jeśli więcej info potrzeba to w bios zajrzę i z kości przepisze)

Zasilacz - Tracer MGB-400ATX

Dyski Twarde - SAMASUNG SP1213C 120GB

WDC WD800BB-55JHC0 80GB (W obu przypadkach przepisane z everesta)

Monitor - LG FLATRON ez T710PH

To chyba wszystko. Pierwszy raz pisze tg typu pusta, więc jeśli zawiera błedy to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Karta jest sprawna sprawdzana. Przeprowadziłem mini test płyty głównej. Po wyciągnieciu ramu nie wydaje żadnych odgłosów po uruchomieniu. Żadnych piknięć ani nic. Rok temu mialem podne problemy(brak obrazu spalona karta) do wymiany poszła karta graficzna. Po 2 tygodniach wymienilem następną karte graficzną i do tego płyte. Do teraz nie miałem problemów. Na obie cześci mam gwarancje, ale karta jest sprawna co do płyty mam wątpliwości. Awarie podejrzewam, że powstały gdyż zasilacz nie wyrabiał. Tu mam opis zasilacza. Tu opis karty graficznej. Chłodona pasywnie? CHyba jeśli chodzi o to czy radiator czy wiatrak to wariator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...