Jump to content

wertos

Members
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wertos

 1. Ja bym zasugerował tylko dla pracowników. I to nie w knajpie, przy szumie głośników i morzu alkoholu, bo taka impreza ani nikogo nie zintegruje, ani nikogo nie odstresuje Lepsze opcje to na pewno escape room paintball laserowy ewentualniew trampoliny
 2. wertos

  Dodatkowa praca

  Szukam dodatkowej pracy, mam własne auto. Jakieś pomysły?
 3. Widzę że dopadł Cie typowy problem. Chcesz inteligentny dom i pytasz jakie zrobić okablowanie, jaki system dobrać. Z mojego doświadczenia w projektowaniu takich systemów wynika, że pomijasz najważniejsza część - określenie potrzeb jakie ma ten system zaspokoić. Następnie dobierasz system który te potrzeby może spełnić (uwaga na marketingowe bajki) i ewentualnie dobierasz coś z innego systemu czy rezygnujesz z jakiejś funkcjonalności bo jakaś pierdoła będzie kosztować np 1500 za sam sprzęt. Zerknij sobie tutaj https://www.napad.pl/1421-rozdzielnie-elektryczne W sklepie powinieneś wszystko dobrać I dopiero po wyborze konkretnego systemu/urządzeń projektujesz okablowanie lub "bezprzewodówka". Jeszcze MOIM ZDANIEM bezprzewodówka nie ma sensu jeśli można kable położyć. Głównie przez konieczność wymiany baterii. Nawet jak mam np czujnik tylko bezprzewodowy (Satel temperatura) to i tak daję go na kabelku plus stabilizator zamiast baterii.
 4. Minimum na początek to postaw na szybko 3-5 stron na Wordpresie - wzbogać je o unikalne treści i testuj. Anlyticsa, search console, coś zewnętrznego: ahrefs czy majestic. Bez tego to jakbyś uczył się piłki nożnej z YouTube bez wychodzenia na boisko. Sporo wartosciowych tekstów znajdziesz tez na stronie:
 5. Szukam dobrej firmy do usług sprzątania biura w Warszawie. Zależy mi na kimś kto zapewni srodki czystości i bedzie przychodził regularnie.
×
×
 • Create New...