Jump to content

wertos

Members
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

wertos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Minimum na początek to postaw na szybko 3-5 stron na Wordpresie - wzbogać je o unikalne treści i testuj. Anlyticsa, search console, coś zewnętrznego: ahrefs czy majestic. Bez tego to jakbyś uczył się piłki nożnej z YouTube bez wychodzenia na boisko. Sporo wartosciowych tekstów znajdziesz tez na stronie:
 2. Zaczyna się problem między dużo nie wydam i długo posłuży. Idealnie wpisuje się w to iPhone bo ma właściwie wszystko (tak, iPhone robią dobre zdjęcia i bez trybu Pro ) - do krzykaczy od pixeli, huawei i samsunga. Może zobacz na s21? Ma gwarantowane 3 lata wsparcia aktualizacjami pełnych wersji androida i na pewno jeszcze rok poprawek zabezpieczeń. Fotki są okej, jak to samsung lubi trochę przesadzić, ale jest dobrze. Aczkolwiek moim zdaniem i tak najlepszy jest iPhone. Może 13 mini? Mały telefon, budżet poniżej 4 tysięcy da radę, spoko aparat z tego co widziałem fotki i wsparcie ok 6 lat od producenta. https://ispot.pl/iphone-12-64gb 12 równiez jest obecnie w dobrej cenie po wyjściu 13.
 3. Szukam dobrej firmy do usług sprzątania biura w Warszawie. Zależy mi na kimś kto zapewni srodki czystości i bedzie przychodził regularnie.
 4. W przypadku takiego zamówienia cena za nadruki na pewno będzie korzystniejsza ( im większe zamówienie się zleca tym cena pojedynczej ulotki jest mniejsza). Sam drukowałem do tej pory w wielu drukarniach, jednak najbardziej byłem zadowolony z Drukarnia Fingerprint w Łodzi dobre ceny nadruków szybka realizacja własne studio projektowe Oczywiśćie mozna wszystko złożyc online.
 5. Niestety producenci routerów nie chwała się takimi informacjami. Zadzwoń na infolinię TP-Link i zapytaj o ilość jednocześnie obsługiwanych klientów na 2,4GHz dla modelu C6 oraz jakiegoś innego. Choć coś mi się kojarzy, że kiedyś już dzwoniłem do nich w sprawie tego modelu i właśnie padła mniej więcej taka nietypowa cyfra około 24 lub 26. Wczytaj się równięż w tematykę sterowników plc: https://www.kierunekpompy.pl/artykul,86799,sterowniki-plc-i-ich-programowanie-czym-zajmuje-sie-programista-plc.html Więcej na tej stronie.
 6. Witam wszystkich. Jak sobie radzicie z problemami nawracających migren? Co Wam pomaga?
×
×
 • Create New...