Jump to content

bymer

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bymer

 • Rank
  Nowy
 1. bymer

  Motocyklowe wakacje

  Przede wszystkim musimy się rozeznać w orientacyjnych odległościach między stacjami benzynowymi. Są kraje, w których to nawet czterysta kilometrów, warto więc mieć rezerwowy litr paliwa w bagażu na awaryjny dojazd do stacji. Są też sytuacje ekstremalne, jak Uzbekistan, gdzie prawie wszyscy jeżdżą na gaz, więc jest spory problem z benzyną Trzeba dobrze sprawdzić stan techniczny pojazdu Jak również poczytać sobie o możliwych trasach.
 2. Latalem i wrażenia całkiem ciekawe jest to bezpieczne tak wiec nie ma tutaj żadnych przeciwwskazań można poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem ( tunele zostały wynalezione aby trenować ludzi którzy przygotowują się do skakania ze spadochronem). Jak również lot taki trwa o wiele dłużej
 3. Kilka modeli jakie możesz brać pod uwagę brogsy derby oxfordy ewentualnie monki Dużo tutaj zależy od garnituru ale nie polecam decydowania sie na buty w kolorze czarnym. Buty takie są bardzo oficjalne i moim zdaniem lepiej będzie jednak zdecydować się na brąz oraz granat, dzięki temu buty będą dobre jeszcze na wiele innych okazji. No i stawiaj tutaj na prawdziwą skórę. Będzie Ci znacznie wygodniej, buty będą lepiej wygladały oraz posłużą CI na dłużej.
 4. bymer

  Gdzie kupić okulary

  W salonach optycznych. Salony optyczne miewają dobre promocje, głównie te większe sieci ( chociaż i w tych mniejszych bywają zniżki tak więc warto sobie porównać). Wejdź sobie najlepiej na strony www poszczególnych miejsc i zobacz jak to wygląda cenowo. Najlepiej do komputera zdecydować się na szkła z antyrefleksem niwelują odblyski światła oczy nie są tak zmęczone i u mnie wcześniejsze zwykle szkła wywoływały bóle głowy, tutaj tego nie mam. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić https://trendyopticians.pl - mają tam dosyć duży wybór.
 5. bymer

  Outsourcing it

  Czy jest tutaj osoba, która korzysta w firmie z outsourcingu it? Jak oceniacie takie rozwiązanie?
×
×
 • Create New...