Jump to content

mozajka

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mozajka

 • Rank
  Nowy
 1. Czy warto zlecać pozycjonowanie strony www? Jest to blog. Ale obecnie korzystam z senuto i treści, jakie publikuję są weryfikowane pod względem tego ile osób szuka informacji na dany temat. To przyniosło dość ciekawy ruch, ale myślę, że zlecenie pozycjonowania mogłoby zwiększyć to wszystko a tym samym dać mi możliwość zarobienia więcej na stronie. Pytanie, czy w takim wypadku takie działania mają sens?
 2. Macie jakieś rady jak uratować zalany telefon? Bo z tego ci piszą w http://www.fachmistrz.pl/2017/08/Tych-napraw-nigdy-nie-wykonuj-samodzielnie to do puki nie wyschnie nie można go włączyć, bo jest rozładowany a jak go będę starać się podłączyć to się spali. Jakieś propozycje?
 3. A nie lepiej kupić nowy zestaw? Albo pożyczyć od kogoś na chwilę i sprawdzić czy problem będzie występował? _________ Splast
 4. Dużo czasu spędzam przy komputerze jednak ja noszę okulary bo mam wadę wzroku. Jednak mój mąż nie a również pracuje przy monitorze. Chcę zadbać o jego oczy i zamówić mu okulary w jednak kompletnie nie wiem czy tak można. Czy mąż nie powinien udać się do okulisty najpierw? Ktoś może coś podpowiedzieć?
 5. Musisz zmienić dietę i zacząć jeść ryby. Dodatkowo faktycznie można łykać tran. Ale dieta powinna być taka która nie zawiera tłuszczu pochodzenia zwierzęcego. ____________ http://blogopzp.pl/
 6. Ja mogę Ci polecić studnio Hauerpower z Tarnowa. Tworząc strony internetowe stawiają na jakość i czytelność. To bardzo ważne by strona była przyjazna dla użytkownika. Sama mam sklep internetowy i wykonywała mi go właśnie ta firma i jestem bardzo zadowolona, więcej znajdziesz na ich stronie http://www.hauerpower.com/strony-internetowe-tarnow/ Sprawdź ich ofertę, mam nadzieje że będziesz zadowlony.
 7. Ja szukam też przepisów w internecie, ale raczej tych prostych bo Gessler ze mnie nie jest
×
×
 • Create New...