Jump to content

szymkot

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About szymkot

 • Rank
  Nowy
 1. Pobrałem ten program wifi analyzer. Tym razem program pokazał mi moją sieć, ale jak chcialem sie z nią połączyć, to wyskakiwał komunikat, że platforma android nie obsługuje jeszcze połaczenia typu ad-hoc . Jeśli nie adhoc to jaką sieć mam utworzyć ??
 2. Model to sony ericsson xperia mini. System android. A jesli nie ad-hoc to jaką sieć utworzyć?
 3. Dzień dobry. Mam pytanie. Chciałbym miec internet w telefonie. Stworzyłem w laptopie sieć typu ad hoc, ale telefon tej sieci nie widzi. Zaznaczam, że wifi działa w telefonie bo byłem w centrum miasta i pokazywało pełno sieci, oczywiście wszystkie zaszyfrowane. W laptopie z wifi też wszystko ok bo drugi komp widzi tą sieć. Dlaczego mój telefon nie widzi tej sieci? Z góry dzięki za pomoc.
 4. No właśnie przez ipv4 też nie chce iść. Tak jeden udostępnia sieć drugiemu. Połączenie w trybie ad hoc też jest. Na początku było dobrze a potem sie zchrzaniło. Jak poprawnie ustawić te protokoły ??
 5. Mam następujący problem. Mam dwa laptopy, jeden i drugi ma Win7. Nie mam w domu routera, a chce żeby internet był w obu komputerach. Na początku gdy łączyłem komputery za pomocą wi-fi i udostępniałem internet, było wszystko ok. Po kilku dniach przestało mi to działać. Jak klikam diagnozuj połączenie wyskakuje mi że mam niepoprawne ustawienie protokołu ipv6. Jak to poprawnie ustawić ?? Z góry dzięki.
 6. Witam. Mam następujący problem. Mam dwa laptopy, jeden i drugi ma Win7. Nie mam w domu routera, a chce żeby internet był w obu komputerach. Na początku gdy łączyłem komputery za pomocą wi-fi i udostępniałem internet, było wszystko ok. Po kilku dniach przestało mi to działać. Jak klikam diagnozuj połączenie wyskakuje mi że mam niepoprawne ustawienie protokołu ipv6. Jak to poprawnie ustawić ?? Jeśli napisałem nie w tym dziale co trzeba, przepraszam. Z góry dzięki.
×
×
 • Create New...