Skocz do zawartości

Nie włączają sie seriale na tvn player


jacooo3666

Recommended Posts

Od wczoraj (26 sierpnia 2011r.) rozpoczęła działać nowa strona internetowa TVN-u - TVN PLAYER

www.tvnplayer.pl.

I mam z nim problem, nie dają się włączyć seriale, programy, filmy z tej strony internetowej TVN PLAYER.

Da się włączyć tylko zwiastuny seriali.

Gdy włączyłem w pomocy na tej stronie Stronę Testową, to wychodzi, ze mam wszystko w porządku:

MS Silverlight (v 5,4) - Jest

Java Script - Włączony

Adobe Flash - Jest

Polskie IP?

Tak

A filmy, seriale, programy nie chcą sie włączyć.

Mam 2 przeglądarki: Internet Explorer i Google Chrome i na oby dwu nie włączają się seriale, filmy, programy z tej strony tvn player.

Gdy włączyłem serial , to słoneczko obraca się i obraca się a serial nie chce sie załączyć.

Mam zainstalowaną wtyczkę Silverlight.

Mój komputer ma: 1,58 GHz procesor i 512 MB RAM-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak mam bezpiecznie, bez uszkodzenia mojego komputera przeinstalować wtyczkę Silverlight?

Bo szukałem jej w Panelu Sterowania -> Dodaj lub Usuń Programy i nie znalazłem wtyczki Silverlight.

Jeszcze sprawdzę na Operze, bo na niej nie sprawdzałem. Zainstaluję ją żeby sprawdzić czy będzie działać.

Zainstalowałem Operę w wersji 11.00, i nic..., to samo się dzieje, nie da się na niej odtwarzać seriali, filmów, programów z tvn player.

Znalazłem wtyczkę Silverlight, tu:

- C:/Program Files;

- C:/Windows/Prefetch;

- C:/Program Files/Microsoft Silverlight/4.060531.0;

- C:/Program Files/Microsoft Silverlight/4.0.60531.0;

- C:/Documents and Settings/All Users/Menu Start/Programy;

- C:/Documents and Settings/All Users/Menu Start/Programy Microsoft Silverlight.

Czy można ją (wtyczke Silverlight) z tąd przeinstalować?

Mam na komputerze zainstalowanego Windows XP, to tak, żeby było jasne.

Ta wtyczka Silverlight dobrze działa, bo mogę odtwarzać seriale ze strony TVP - www.tvp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tyle tylko, że TVP.pl nie korzysta raczej z technologii silverlight. Na pewno nie masz w panelu sterowania? Pobierz jeszcze raz z oficjalnej strony najświeższe wydanie, pobierz też CCleanera, usuń wszystko co związane z Silverlight, wyczyść rejestr oraz dyski izapuść instalację od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...