Skocz do zawartości

Pozycjonowanie stron internetowych


ewelina546

Recommended Posts

Od dłuższego czasu nie potrafiłam sobie poradzić z pozycjonowaniem mojej strony internetowej aż w końcu mój znajomy polecił mi firmę Panet,która zrobiła to w rzetelny i bardzo szybki spoób. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy dlatego z przyjemnością mogę Wam polecić ich usługi. A Wy pozycjonujecie Wasze strony samodzielnie czy też korzystacie z porad profesjonalistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

już ktoś wspomniał wcześniej, konkurencyjne frazy wymagają ogromnego nakładu i ciągłego podtrzymywania tego procesu. można na tym zęby zjeść

 

tu się w pełni zgodzę. Mali gracze mogą jedynie walczyć o tzw długi ogon, niewiele więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Nie zmienia to jednak tego, ze pozycjonowanie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy w sieci. Oczywiscie tylko jesli jest prowadzone w odpowiedni spsoób i google tego nie wyrózni filtrem lub banem:) Samemu nie polecam pozycjonować www. Bardzo często takie działania prowadza po prostu do zaszkodzenia samej witrynie. Lepiej już skorzystać z profesjonalnego pozycjonowania. Ja od siebie mogę polecić ditum.org. Zajmują się pozycjonowaniem mojej witryny i jestem bardzo zadowolona. Udało im się z 5 frazami wskoczyć w top 10 i z kilkoma do top 30. Oczywiście to kosztuje, ale zyski z potencjalnych klientów sa większe niż nakłądy na pozycjonowanie. Trzeba mysleć przyszłościowo. Poza tym teraz pozcjonerzy mają pod górkę bo niestety google często rzuca im kłody pod nogi i muszę zaczynać pracę od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Jeżeli ktoś ma jedną małą stronę i frazy mało konkurencyjne to można trochę zgłębić temat pozycjonowania i spróbować samemu, jednak jeżeli ktoś ma małe pojęcie po pozycjonowaniu, a ma bardzo konkurencyjne frazy to lepiej zlecić to profesjonalistom.

Tylko że ci profesjnaliści często sami nie wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...